Network Marketing’te başarılı olmak için, mutlaka günlük yapmanız gereken zorunlu bir çalışma programınızın olması gerekmektedir.

Network Marketing’te Günlük Çalışma Yöntemi (GÇY) size nasıl yardımcı olabilir bakalım.

  • Odaklanmanıza ve motive olmanıza,
  • Daha az zamanda daha fazla iş yapmanıza,
  • Tutarlı olmanıza yardımcı olur.

Peki, Network Marketing Günlük Çalışma Yöntemi (GÇY) Nedir?

Günlük Çalışma Yönteminizin şifresi 3-5-5-5 sistemidir. İlk bakışta bir futbol taktiği gibi geldi size değil mi 🙂 Unutmayın bu günlük programdır. Günde;

3 → 3 içerik oluştur,

5 → 5 yeni kişiyle tanışın (Yüz yüze, telefon, sosyal medya farketmez),

5 → 5 kişiyi hazırlamış olduğunuz sunuma bakmaya davet edin,

5 → Davet gönderdiğiniz 5 olasılığı takip edin .

Bu Günlük Çalışma Yöntemini  gördüğünüzde, tüm bunları yapmak için zamanınız olmadığını söyleyebilirsiniz.

Doğru haklısınız ilk bakışta ve ilk zamanlarda gerçekten zor gelebilir ama inanın zamanla daha kolay daha kolay hale gelecektir. Özellikle de meyvelerini toplamaya başladığınızda.

Ayrıca eskiden olduğu gibi bütün işlerinizi uzun seyahatler ve yüz yüze görüşmelerle yapmak zorunda değilsiniz. Bugün sosyal medya ile büyük organizasyonlar kurmuş profesyoneller var. Sonuçta akraba, eş dost listeleri sizi bir yere kadar götürür öyle değil mi?

Bu yöntemi uygularken hesap verebileceğiniz bir ortağınız veya daha iyisi bir WhatsApp  grubunuzun olması büyük bir avantaj olacaktır.

Bu yöntemi uygularken sonuçlara değil faaliyete odaklanın.

Birçok distribütörün yaptığı bir başka hata, GÇY’i birkaç gün boyunca yapmaları ve sonuçların olmaması nedeniyle hemen pes etmeleridir.

Unutmayın! Network Marketing sonuçları zaman alır.

Çabucak zengin olmak diye bir şey yoktur. Kimseye de bu yönde telkinlerde bulunmayın lütfen.

Sabırlı olun, kendinize ve sisteminize zaman tanıyın. Bu işte başarılı olanların çoğunlukla uzun yılların emekleri sonucu orada olduklarını unutmayın.

Bir şeyleri planladığınızda ve bilinçli olarak hayatınızın her bir saniyesinde bu yöntem üzerinde çalışmak için çaba harcadığınızda, yakında bunun sadece yapılabilir değil, aynı zamanda size büyük bir memnuniyet ve mutluluk verdiğini keşfedeceksiniz.

Bu “Günlük Çalışma Yöntemini” en az 21 gün boyunca yapın, işiniz ve hayatınız mutlaka değişecektir. Lütfen tecrübelerinizi bizimle yorum bölümünde paylaşın.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTurkish